NĚCO MÁLO O NÁS...

         vítejte u Balíků z Hyršova

PŘEDEVŠÍM ZDRAVÍME VŠECHNY GURMÁNY A PŘÍZNIVCE  

STAŘENÉHO (VYZRÁLÉHO) HOVĚZÍHO MASA!

 

Na naší farmě na šumavském Hyršově chováme  skot plemene Aberdeen Angus.Máme vlastní porážku a zařízení, kde maso ve visu zraje 3-4 týdny, některé kousky i déle. Jedná se o suché zrání. Vše pro Vás připravujeme sami. Vyzrálé hovězí maso z tohoto masného plemene je typické svou chutí,křehkostí. Maso je velmi šťavnaté.

Dodáváme maso s označením "MLADÝ BÝK"  - "BÝK" - " KRÁVA" - "JALOVICE " . Veškeré podrobné informace námi uváděné na etiketě vč. ušní známky každého kusu , data porážky a data balení a uvedeném na každém balíčku je možné si ověřit na dostupných www portálech jako například : www.puvodhovezihomasa.cz nebo www.hovezimaso.cz.

Maso je výborné nejen k  přípravě steaků, ale i ostatních jídel, které známe a všem nám chutnají. Každý si jistě najde to své oblíbené.Specializujeme se především na maso vyzrálé, po porážce necháváme maso minimálně 4 týdny v chladícím boxu za stále monitorované teploty zrát  - jedná se o suché zrání ve visu.

Tímto procesem maso získává specifické vlastnosti, které oceníte Vy při přípravě pokrmů z tohoto masa a jeho konzumaci, maso je křehčí a velkým překvapením možná pro některé z Vás bude i výrazné zkrácení doby přípravy u různých pokrmů, než jste možná dosud byli zvyklí. Pokud budete chtít o celém procesu vědět více, tak nám prostě zavolejte, můžeme si o mase popovídat nebo domluvit prohlídku přímo u nás v provozu.

 

Objednávat můžete telefonicky na čísle 605 134 188 nebo elektronicky  na adrese : 

 
objednavky@balikmasa.cz       

 

Prioritou je pro nás osobnější vazba k zákazníkům. Náš tým je Vám vždy k dispozici, pokud potřebujete s čímkoliv poradit. Nabízíme pouze kvalitní české maso za dostupné ceny. Vydali jsme se touto cestou, protože chceme dodávat našim kamarádům, všem našim zákazníkům pouze kvalitní maso a to na úkor kvantity.Chceme vrátit do obchodu s potravinami osobní přístup a stejně jako má dnes každý svého osobního lékaře, kadeřníka,finančního či pojišťovacího osobního poradce, rádi bychom se stali Vaším "osobním dodavatelem" českého kvalitního hovězího masa s jasným původem.

Jídlo nás každého denně provází, tak proč si tedy nedopřát chutné a především zdravé české domácí potraviny.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

                        

Těšíme se na Vaše objednávky a jakékoliv podněty

 

Vaši Balíci z Hyršova Více zde: https://www.faremni-porazka-hyrsov.com/

 

...z Hyršova

KONTAKT

KONTAKT NA BALÍKY

TELEFON : 605 134 188  
JANA
 

Kontakt

BALÍKMASA.CZ

Faremní porážka Hyršov
Hyršov 2
34506

Vyzvednutí OBJEDNANÝCH balíčků na Hyršově je možné po domluvě v době :

PO 6-14

ÚT 6-14

ČT 6-14

PÁ -jsme ve VÝDEJNĚ V PŘEDEM DOMLUVENÝ ČAS

SO ZAVŘENO
NE ZAVŘENO
( o víkendu je možné vyzvednutí masa po domluvě)

V jiné dny a dobu je možné vyzvednutí po předchozí domluvě. V takovém případě nám prosím volejte na
TEL : 605 134 188


KDE NÁS ZASTIHNETE ?

T e l e f o n:
+420 605 134 188

e-m a i l:
objednávky@balikmasa.cz

F a c e b o o k:
BALIKMASA.CZ
FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV

I n s t a g r a m:
BALIKMASA.CZ

T w i t t e r:
BALIKMASA.CZ