NĚCO MÁLO O NÁS...

         vítejte u Balíků z Hyršova

PŘEDEVŠÍM ZDRAVÍME VŠECHNY GURMÁNY A PŘÍZNIVCE  

STAŘENÉHO (VYZRÁLÉHO) HOVĚZÍHO MASA!

 

Na naší farmě na šumavském Hyršově chováme  skot plemene Aberdeen Angus.Máme vlastní porážku a zařízení, kde maso ve visu zraje 3-4 týdny, některé kousky i déle. Jedná se o suché zrání. Vše pro Vás připravujeme sami. Vyzrálé hovězí maso z tohoto masného plemene je typické svou chutí,křehkostí. Maso je velmi šťavnaté.

Dodáváme maso s označením "MLADÝ BÝK"  - "BÝK" - " KRÁVA" - "JALOVICE " . Veškeré podrobné informace námi uváděné na etiketě vč. ušní známky každého kusu , data porážky a data balení a uvedeném na každém balíčku je možné si ověřit na dostupných www portálech jako například : www.puvodhovezihomasa.cz nebo www.hovezimaso.cz.

Maso je výborné nejen k  přípravě steaků, ale i ostatních jídel, které známe a všem nám chutnají. Každý si jistě najde to své oblíbené.Specializujeme se především na maso vyzrálé, po porážce necháváme maso minimálně 4 týdny v chladícím boxu za stále monitorované teploty zrát  - jedná se o suché zrání ve visu.

Tímto procesem maso získává specifické vlastnosti, které oceníte Vy při přípravě pokrmů z tohoto masa a jeho konzumaci, maso je křehčí a velkým překvapením možná pro některé z Vás bude i výrazné zkrácení doby přípravy u různých pokrmů, než jste možná dosud byli zvyklí. Pokud budete chtít o celém procesu vědět více, tak nám prostě zavolejte, můžeme si o mase popovídat nebo domluvit prohlídku přímo u nás v provozu.

 

Objednávat můžete telefonicky na čísle 605 134 188 nebo elektronicky  na adrese : 

 
objednavky@balikmasa.cz       

 

Prioritou je pro nás osobnější vazba k zákazníkům. Náš tým je Vám vždy k dispozici, pokud potřebujete s čímkoliv poradit. Nabízíme pouze kvalitní české maso za dostupné ceny. Vydali jsme se touto cestou, protože chceme dodávat našim kamarádům, všem našim zákazníkům pouze kvalitní maso a to na úkor kvantity.Chceme vrátit do obchodu s potravinami osobní přístup a stejně jako má dnes každý svého osobního lékaře, kadeřníka,finančního či pojišťovacího osobního poradce, rádi bychom se stali Vaším "osobním dodavatelem" českého kvalitního hovězího masa s jasným původem.

Jídlo nás každého denně provází, tak proč si tedy nedopřát chutné a především zdravé české domácí potraviny.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

                        

Těšíme se na Vaše objednávky a jakékoliv podněty

 

Vaši Balíci z Hyršova Více zde: https://www.faremni-porazka-hyrsov.com/

 

...z Hyršova

Děkujeme za Váš zájem o české vyzrálé hovězí maso. Vaši Balíci

Nebyly nalezeny žádné otázky.