FOTKY OD VÁS - PARÁDA A DĚKUJEME !

VYTVOŘILI JSME PRO VÁS TUTO FOTOGALERII ...PROČ?

 

ROZHODLI JSME SE TO UDĚLAT TROCHU JINAK......

NE NAŠE FOTKY, ALE TY VAŠE FOTKY,

KTERÉ NÁM POSÍLÁTE.JSME RÁDI, ŽE VÁS VAŘENÍ S NAŠÍM MASEM BAVÍ A JÍDLO PRO VÁS NEZNAMENÁ KONZUM, ALE UŽÍVÁTE SI TO A VYCHUTNÁTE STEJNĚ JAKO MY A TA NAŠE PARTA UŽ JE PĚKNĚ VELKÁ! MOC NÁS TO TĚŠÍ A MOTIVUJE
TO JE ODMĚNA ZA TU NAŠÍ PRÁCI.
 

  MOC VŠEM DĚKUJEME! 

 

PÁR VZKAZŮ Z FACEBOOKU - BALIKMASA.CZ  

Všem Vám moc děkujeme a budeme se snažit pro Vás dál připravovat to nejlepší maso!

DĚKUJEME ZA KAŽDOU ZPĚTNOU VAZBU, KTERÁ JE PRO NÁS VELMI DŮLEŽITÁ  A VŽDY NÁS POSUNE O KUS DÁL.
A SAMOZŘEJMĚ POCHVALNÉ ZPRÁVY NÁS VELMI TĚŠÍ A JSME RÁDI, ŽE JSTE SPOKOJENI, MÁ PAK NAŠE PRÁCE SMYSL !
 
  • Ovečka Romana Šmejkalovánebylo dobrré, bylo SUPERRRRRRR, kupovali jsme zadní a skvělé, dělali jsme burgry na grilu, tam jsem tedy přikoupila ještě kousek mastnějšiho předniho a namlela , trocha pokrájené cibule, lehce sůl a lehce pepř,zamícháno a do každého burgru do středu jsem jestě zabalila kousek domácího bylinkového másla. a dělali jsme i steaky na pánvi a tam stačila opravdu už jen sůl a trocha pepře po opečení, maso samo o sobě nese skvělou vyzrálou chuť. a ze zbytku jsem dělala i gulášek a ten byl tedy taky moc dobrý. vřele doporučujeme .)
  • Adéla Altmanová já také moc doporučuji.. Král steaků Tbone steak byl naprosto úžasný, balíček masa tak krásně voněl, že mě ta vůně naprosto odbourala. opravdu úžasné stařené hovězí za naprosto bezkonkurenční cenu. mám odzkoušené zadní, osso bucco, žebra, pupek, kližku..
  • Jarča Balounová a na zapití doporučuji ve farmářském obchodě rovněž zakoupit jedno z kvalitních vín malých moravských vinařů-vinotéka Moravy. Pan prodavač rád a dobře poradí a společně je to pak dokonalé!!! Emotikona smile
 
Takže přátelé Faremni porážka Hyršov jedině doporučuji. V životě jsem neměl lepší hovězí ,-)
 
 
 
 
Martin Kolář napsal(a) recenzi na Faremní porážka Hyršov – Hvězdičky (5)

Maso bylo vyborne, byl jsem nadseny barvou masa a hlavne vuni, po rozbaleni tak krasne vonelo... Steak z rostence byl vyborny, take ossobuco bylo skvele... Tesim se na dalsi zpracovani ostatniho masa, treba pupku Emotikona wink Hlavne vim, ze si objednam znovu a urcite i ten gril balicek 

 

Kateřina Vondrašová Přesvědčila jsem se o tom, že kvalitní steak udělám pouze z kvalitního a vyzraleho masa. Super zážitek při čtvrteční večeři. Díky. Můžu jenom doporučit.
 
 
 
Vladimíra Janoušková napsal(a) recenzi na Faremní porážka Hyršov– Hvězdičky (5)

Výborné maso. Příjemný a ochotný lidičky, my jsme moc spokojení a rádi zase nakoupíme.

Na Maso

6 hodPraha

Dobrý den, Váš řezník Vám s největší radostí oznamuje, že jsme se stali partnery faremní porážky Hyršov ze Šumavy, která nám připravuje vždy vyzrálé Angus maso.Zatím se můžete těšit na Angus h.krk, h.plec, h.kližku, h. Ořech, h. mleté i připravené burgery v krabičce a v nejbližší době i to nejlepší maso na steaky! České maso světových parametrů za skvělé ceny v poměru Angus masa. Hezký den.

 

Anna Kuhnová Masíčko je úžasný jinde už hovězí nekoupím ani já ani moje známé a pan Ruda je super

 

 

 
 
 
Petr Jirotka přidal 2 nové fotky — s uživateli Veronika Jirotková a Balikmasa CZ.
10 srpen

Chci poděkovat manželce Veronika Jirotková za objednání a Balikmasa CZza výborné vyzrálé hovězí maso. Jsem nadšen, že zrání masa probíhá téměř za humny. Apeluji na všechny, nejezte už ty podrážky co nám tu všichni nabízejí, když tu máme takovou dobrotu...

 

MASO ZE ŠUMAVY

DOTAZY OD VÁS...

KDY DOSTANU BALÍK MASA, KDYŽ OBJEDNÁM?

...pokud objednáte maso a následující týden je volná kapacita, dovezeme Vám balíček následující týden ve středu nebo ve čtvrtek.Pokud jsou objednávky plné ( o stavu se můžete vždy informovat telefonicky nebo zde na našich www, kde pravidelně uvádíme stav objednávek) domluvíme nejbližší vyhovující termín dodání. Standardně vzhledem k době zrání min 4 týdny je lepší objednávat maso s předstihem cca 3-4 týdny.

Objednávky přijímáme pouze telefonicky 605 134 188  nebo na objednavky@balikmasa.cz  a vždy obratem posíláme potvrzení a informaci o možném dodání nebo voláme a vše doluvíme podle aktuálního stavu.

JAK SE KE MNĚ BALIK MASA DOSTANE, KDYŽ SI JEJ NEMOHU VYZVEDNOUT V PROVOZOVNĚ NA HYRŠOVĚ?

..tomu, kdo si nemůže balíček vyzvednout přímo u nás na Hyršově nabízíme dopravu chladícím vozem.Vzhledem k tomu, že doprava je od nás zdarma,zajišťujeme tuto službu zatím pouze na trase Klatovy-Plzeň- Praha, kde vždy každého klienta upozorníme předem na uvedený mail nebo pošleme sms o závozu, hmotnosti a ceně dodávky.Je domluven termín předání tak, aby to vyhovovalo.Snažíme se o individuální přístup, nejsme strojová výroba a bohužel zatím nejsme schopni doručovat na adresu do Vašich domovů. Na vzdálenější místa naší republiky je možné zaslat maso a polotovaru na bugrery pouze hluboce mražené ve speciálním termoboxu přepravní službou. Toto zajístíme vždy až po předchozí  domluvě s klientem a po odsouhlasení nákladů za přepravu, tato přeprava je zpoplatněna dle aktuálního sazebníku přepravní společnosti.

JAK NA HLUBOCE ZAMRAŽENÉ MASO?

...pokud si od nás objednáte hluboce mražené maso či mletý polotovar na hamburgery je možné jej doma rovnou dát do své mrazničky. Vždy je vše vakuově balené.Doba skladování je od zabalení a zamražení pak max 1 rok. Až přijde čas, kdy budete chtít takové maso pak zpracovat, doporučujeme min 1 den předem dát do chladničky a nechat pěkně pozvolně rozmrazit. Žádné tepelné šoky v mikrovlnce nebo teplé vodě,jak to někteří třeba dělají.... to se vše jen pokazí....pěkně pomalu nechat povolit. Následně před zpracováním je ještě velmi žádoucí nechat zabalené maso ležet při pokojové teplotě a po rozbalení z vakua nechat maso " nadýchnout" (to platí i o mase pouze chlazeném). Až pak zpracovat na grilu nebo jiným způsobem, který jste si zvolili ( pečení, dušení a pod).


Kontakt

BALÍKMASA.CZ

Faremní porážka Hyršov
Hyršov 2
34506

Vyzvednutí OBJEDNANÝCH balíčků na Hyršově je možné po domluvě v době :

PO 6-14
ÚT 6-14
ČT 6-14
PÁ 6-14
SO ZAVŘENO
NE ZAVŘENO

V jiné dny a dobu je možné vyzvednutí po předchozí domluvě. V takovém případě nám prosím volejte na
TEL : 605 134 188


KDE NÁS ZASTIHNETE ?

T e l e f o n:
+420 605 134 188

e-m a i l:
objednávky@balikmasa.cz

F a c e b o o k:
BALIKMASA.CZ
FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV

I n s t a g r a m:
BALIKMASA.CZ

T w i t t e r:
BALIKMASA.CZ